Menu Close

Šeimos šventė

Birželio 1-ąją tradiciškai lopšelio-darželio „Rūta“ bendruomenė nuotaikingai šurmuliavo tradicinėje sporto šventėje. Pozityvių emocijų pliūpsnis, besišypsantys veidai, švelniai nuraudę skruostai – bendro veikimo kartu sporto šventėje – rezultatas. Kiek bekalbėtume apie sveikatą ir jos stiprinimą, geriausia bent kartą išbandyti ir pajusti emociją, kurią sunku nupasakoti. Bendruomeninė sporto šventė skirta visoms kartoms:vaikams,tėveliams,seneliams.Šventę atidarė karate sporto treneris kartu su jau ne vienerius metus šią sporto šaką lankančiais vaikais.

Visus šventės dalyvius pasveikino keliautojai-vasarotojai su Vienaragiu, pakviesdami nuotaikingai raumenų apšildymo mankštai. Po mankštos  dalyviai rinkosi į sporto erdves, kuriose laukė nuotaikingos  fizinės veiklos. Nuobodžiaujančių nebuvo – estafetinėse rungtyse,  sportiniuose žaidimuose aktyviai dalyvavo vaikučiai, jų tėveliai ir mokytojai. Ugdymo įstaigos ir šeimos glaudus ryšys šiandien yra ypač svarbus. Abipusė parama ir pagalba, savitarpio supratimas yra reikšmingos vaikų ugdymosi sąlygos. Aktyvus tėvų dalyvavimas veiklose teigiamai veikia vaikų savivertę ir skatina pasitikėjimą savimi.

           Tradiciškai laukiamiausia šventės dalis – pedagogų ir tėvų bei senelių bendros veiklos.Ne mažiau ištvermės prireikė ir „Zumbos“ šokis, kartu su vaikučiais dalyvavusioms mamoms ir mokytojoms. Visi vaikai neliko ir be sveikų dovanėlių,mažieji gaivinosi sultimis,o vyresnieji džiaugėsi,kad turėjo galimybę pabūti visi kartu.

 Ačiū šventės organizatoriams ir visiems dalyviams už aktyvumą ir puikią nuotaiką!