Menu Close

Solidarumo bėgimas

Organizacija „Gelbėkit vaikus“ inicijuoja Solidarumo bėgimą, į kurį kiekvienais metais jungiasi vis daugiau Lietuvos ugdymo įstaigų. Iniciatyvos metu surinkta parama organizacijai leidžia kurti geresnę ateitį sunkumus patiriančioms bei pagalbos stokojančioms šeimoms bei vaikams, o iniciatyva padeda ugdyti solidarumą, bendrystę, skatinti pagalbą ir palaikymą šalia esantiems.  

Praėjusiais metais Solidarumo bėgime dalyvavo 374 ugdymo įstaigos, bėgo daugiau nei 70 tūkst. mokinių ir beveik 6 tūkst. mokytojų. Iniciatyvos metu buvo surinkta 75 tūkst. eurų paramos, kuri panaudota organizacijos „Gelbėkit vaikus“ veikloms finansuoti. Solidarumo bėgimą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija. 

2023 m. Solidarumo bėgimo tikslai:

Šiandien labai svarbi bendrystė, vieni kitų palaikymas, atjauta, pagalba. 10-uoju Solidarumo bėgimu siekiama šių tikslų:

  • Bendrystė ir solidarumas kitų atžvilgiu;
  • Parama ir pagalba silpnesniems;
  • Emocinės ir fizinės sveikatos stiprinimas.

Skatiname šių vertybių ir įgūdžių ugdymą, o lėšas už nubėgtus solidarumo kilometrus renkama Lietuvos ir Ukrainos vaikų gerovei užtikrinti. 

Mūsų Rūtiečiai mielai prie akcijos jungiasi ir šiais metais. Mes ne tik dalyvavome solidarumo bėgime, bet ir paaukojome 200 eurų organizacijai,,Gelbėkit vaikus”

Ačiū už Jūsų solidarumą ir vienybę, šių vertybių dėka kiekvienais metais pasiekiame vis daugiau!