Menu Close

Olimpinės viltys

Panevėžio sporto centras pakvietė mažiausius panevėžiečius į atsinaujinusį lengvosios atletikos maniežą. Čia vyko jau tradicinėmis tapusios, daugiau nei 25 metus organizuojamos Panevėžio miesto lopšelių-darželių varžybos „Olimpinės viltys“.

Renginyje dalyvavo lopšelių-darželių „Gintarėlis“, „Voveraitė“, „Kastytis“, „Papartis“, „Taika“, „Vaivorykštė“, „Vaikystė“, „Rūta“, „Žibutė“ bei „Diemedis“ ugdytiniai. Varžybose mažieji panevėžiečiai turėjo bėgti greičio estafetę, ridenti kamuolį aplink lanką, perduoti kamuolį komandos draugui, laikytis estafečių ir garbingo sportininko elgesio taisyklių.

Susumavus rezultatus stipriausi mieste pasirodė ir pirmą vietą iškovojo lopšelio-darželio „Kastytis“ bendruomenė, antrą vietą pelnė lopšelio-darželio „Papartis“ ugdytiniai, trečia buvo lopšelio-darželio „Taika“ komanda. Bet juk svarbiausia ne laimėti, o dalyvauti.

Panevėžio sporto centras dalyvius apdovanojo medaliais,  diplomais ir saldžiaisiais prizais.

Pasibaigus varžyboms dziudo treneris Kęstutis Trumpis vaikams pravedė treniruotę, supažindino su dziudo  sporto šaka, parodė įvairių dziudo sporto šakos gudrybių, mažiesiems svečiams buvo sudaryta galimybė stebėti dziudo sportininkų treniruotę.

 

Skaitykite plačiau JP.lt:

Panevėžyje vyko darželinukų varžybos „Olimpinės viltys“